Sposób na szybsze spalenie tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa przez większość z nas jest uznawana za coś złego, co należy usunąć z naszego organizmu. Oprócz tego, że odpowiada ona za dodatkowe kilogramy, a często także za cellulit, to ma także dodatkowe funkcje w organizmie. Pewna zawartość tłuszczu w naszym organizmie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.

Rola tkanki tłuszczowej w organizmie

Tkanka tłuszczowa składa się głównie z komórek tłuszczowych, w których magazynowane są substancje odżywcze. Z jej pomocą przebiega proces termoizolacji ciała. Ważne jest jednak to, że zawartość tkanki tłuszczowej w ludzkim organizmie powinna wynosić ok 20%. Wyższa zawartość wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu i jest uznawane za szkodliwą otyłość. Tkanka tłuszczowa chroni nasze narządy wewnętrzne przed uszkodzeniami i stanowi pewną barierę.

Waga nie jest żadnym wyznacznikiem

Podczas odchudzania czy redukcji bardzo często cieszymy się, że nasza waga poszła w dół. Okazuje się, że często jest to bardzo niesłuszne podejście. Jeśli faktycznie chcesz schudnąć, warto więcej uwagi poświęcić na tkankę tłuszczową. Utrata zbędnych kilogramów ma sens tylko wtedy, gdy zmniejszamy zawartość nadmiarowej tkanki tłuszczowej, a nasze mięśnie pozostają bez zmian lub się dodatkowo rozbudowują. Standardowe głodówki bardzo często sprawiają, że masa mięśniowa także zanika.

Spalić tłuszcz, a nie mięśnie

Przy spalaniu tłuszczu dobrym pomocnikiem są ćwiczenia cardio. Dzięki nim mięśnie budują się w mniejszym stopniu, a tkanka tłuszczowa jest szybko spalana. Warto też zadbać o produkty, które poprawiają przemianę materii. Jednym z ważniejszych produktów jest imbir, który warto dodawać także do wody. Świetnie poprawia metabolizm cynamon. Kawę lub czarną herbatę warto zamienić na czerwoną lub zieloną herbatę.

Suplementy diety

Do swojej diety warto także wprowadzić odpowiednie suplementy diety. Często ich skład jest tak dobrany, że pomaga w szybki sposób zrzucić nadmiarową tkankę tłuszczową. Jednym z ciekawszych suplementów na rynku jest BurnActive. Jego główną zaletą jest to, że zawierają starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego. Dodatkowo wspiera naturalne procesy i nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. To jest bardzo ważne, ponieważ gospodarkę hormonalną można łatwo zaburzyć jeśli przyjmujemy nieodpowiednie suplementy. BurnActive pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i poprawia ogólne samopoczucie. Jego stosowanie wpływa pozytywnie na piękny wygląd skóry. Suplement diety BurnActive przeznaczony jest zarówno dla osób, które walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jak i dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują zastrzyku energii.

BurnActive – moc składników

BurnActive ma w swoim składzie kilka bardzo ważnych składników, które są podstawą podczas procesu spalania tkanki tłuszczowej. Jedną z nich jest piperyna, jest to składnik pieprzu, który posiada właściwości odchudzające. Piperyna oczyszcza organizm i działa antybakteryjnie. Kolejny składnik to wyciąg z Zielonej Herbaty, który poprawia krążenie, a także procesy trawienne. Dodatkowo obniża poziom złego cholesterolu. Pomaga zwalczyć uczucie łaknienia. Guarana charakteryzuje się dużą zawartością kofeiny, która pobudza i odchudza. Ważnym składnikiem jest także pieprz cayenne. Zawiera bardzo dużą dawkę kapsaicyny , które przyspieszają przemianę materii. Dodatkowo wspomaga ona proces trawienia i likwiduje wzdęcia.

Zostaw komentarz

Chcesz szybko pozbyć się zbędnych kilogramów?

Chcesz szybko pozbyć się zbędnych kilogramów?

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BurnActive